STRZELNICA NIECZYNNA DO ODWOŁANIA.

Szkolenie III stopnia

Szkolenie III stopnia

Szkolenia indywidualne

2550 (400 naboi), 2750 (600 naboi) zł
 
 
Jeśli zależy Państwu na indywidualnym podejściu do Państwa szkolenia proponujemy właśnie tą opcję. Jest to kompleksowy trening A-Z - zaczynając od podstaw posługiwania się bronią poprzez szybkie dobycie broni i ocenę sytuacji, kończąc na prowadzeniu dynamicznego ognia z użyciem osłon oraz oświetlenia bojowego. Szkolenie prowadzą wybitni specjaliści z bogatym, wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym w służbach specjalnych. Ich wiedza potwierdzona jest wieloma krajowymi i międzynarodowymi certyfikatami. 
Do szkoleń używamy różnych modeli pistoletów kalibru 9 mm (m.in.: Glock 17, Glock 19, Sig Sauer P228, Sig Sauer P229, Sig Sauer Pro, Jericho 941 FL, H&K USP Compact), tak aby każdy mógł dopasować odpowiednią broń do swoich preferencji. 
W celu zapewnienia wysokiej efektywności szkolenie realizowane jest indywidualnie. Po zakończeniu szkolenia nasz placówka wydaje stosowne zaświadczenie o jego odbyciu. 
 
1. Postawy strzeleckie, ABC strzału
Nauka podstaw strzelectwa.  Postawy, właściwy chwyt broni, odpowiednie zgrywanie przyrządów, praca na spuście oraz oddech
 
- Postawy strzeleckie (zmodyfikowane do wykonywanych zadań)
2 750,00 zł
SKU
Szkolenia indywidualne
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szkolenia indywidualne

No Related Posts